Manželství: dobrodružství ve dvou Kniha hrou

249 Kč –10 %
Manželství: dobrodružství ve dvou  Kniha hrou
249 Kč –10 % 224,10 Kč 224,10 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Výborná pomůcka k oživení partnerského vztahu. Vhodná i pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravují na uzavření manželství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu a bilancujete? Pak je tu právě pro vás tato kniha! Co vás na vašem partnerovi kdysi okouzlilo? Jaká je vaše oblíbená píseň? Jste do sebe pořád zamilovaní? Co jste se jeden od druhého naučili? – Když si na tyto otázky upřímně odpovíte, váš vztah se může prohloubit a můžete mít jasněji v tom, co očekávat od společného života. Knížka obsahuje řadu námětů k zamyšlení, vtipných kreseb a citátů, které potvrdí vaše zkušenosti, posunou vás dál a zároveň inspirují k tomu, jak vašemu vztahu dodat novou energii. Pomůže vám upevnit vztah a přistupovat ke vzájemným rozdílům s humorem, hravostí a jistou lehkostí.

Kniha je určena snoubeneckým párům, novomanželům i manželským párům, které hledají oživení svého vztahu. Vítaným pomocníkem se stane pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravují na uzavření manželství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravy na svátosti, Carolina Costová
Autor: Carolina Costová
Rok vydání: 2019
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 119
Rozměry: 150 x 210
EAN: 9788075660633

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: