Manželství - společná cesta k Bohu Duchovní úvahy pro manžele, snoubence i ty, kdo je doprovázejí

399 Kč –10 %
Manželství - společná cesta k Bohu  Duchovní úvahy pro manžele, snoubence i ty, kdo je doprovázejí
399 Kč –10 % 359 Kč 359 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Inspirativní promluvy dávají pochopit obrovský potenciál svátosti manželství, autor nás uvádí do manželské a rodinné spirituality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Francouzský kněz Henri Caffarel měl hluboký vhled do Božího plánu s láskou muže a ženy. Jeho inspirativní promluvy shromážděné v tomto svazku nám dávají pochopit obrovský potenciál svátosti manželství.
Žít v manželství je náročné – ale i v něm nás Bůh, pokud se mu otevřeme, vede, doprovází a posiluje. Autor zná dobře realitu manželského života. Je si vědom nástrah v partnerském vztahu, ukazuje nám však, jak zlu lhostejnosti, výčitek a naschválů nepodlehnout. Láska je věrná a nepomine, jen když je ochotná začínat stále znovu, schopná odpouštět i odpuštění přijmout.
Autor nás uvádí do manželské a rodinné spirituality. Ukazuje na důležitost modlitby i na povolání manželů k pohostinnosti a ke svědectví v ateistické společnosti. Opomenuta není ani sexualita. Nesmírně živé promluvy prokládá autor citacemi různých básníků, prozaiků a filozofů.
Texty určené především manželským párům a rodinám poslouží dobře i při přípravě snoubenců a formování nových generací křesťanských manželství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravy na svátosti, Henri Caffarel
Hmotnost: 0.492 kg
Autor: Henri Caffarel
Rok vydání: 2022
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 304
EAN: 9788075662682
ISBN: 978-80-7566-268-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: