Blázinec je před branou Zpověď lékaře zlomených duší

349 Kč –10 %
Blázinec je před branou
349 Kč –10 % 314 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Renomovaný psychiatr, pedagog, katolický kněz a esperantista se v rozhovoru s Janem Paulasem ohlíží za svou padesátiletou psychiatrickou praxí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Renomovaný psychiatr, pedagog, katolický kněz a esperantista se v rozhovoru s Janem Paulasem ohlíží za svou padesátiletou psychiatrickou praxí. Vzpomíná na dobu studií i začátky své profesní dráhy v dobách ateistického marasmu. Mluví o své konverzi, sleduje proměny naší společnosti po pádu komunismu a nabízí svůj neotřelý pohled i na věci budoucí.
Kniha je protkána humornými i méně veselými příběhy z autorova života. Dvojí role psychiatra a duchovního zprostředkovává čtenářům jedinečný pohled na svět zdravých i nemocných, kněží i laiků, zpovědníků a psychoterapeutů, církve i společnosti.
Max Kašparů s úlevou vzpomíná na primáře, který nové pacienty vítal slovy: „Blázinec je před branou. U nás je klid a pohoda.“ A v tom je i hlavní přínos této knížky: nejen otevřeně poukazovat na problémy naší roztříštěné společnosti, ale také nabídnout radu, jak dobře žít, abychom se nezbláznili.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozhovory, Jan Paulas, Max Kašparů
Hmotnost: 0.31 kg
Autor: Jan Paulas, Max Kašparů
Rok vydání: 2023
Vazba: váz
Počet stran: 224
ISBN: 978-80-7566-512-6
EAN: 9788075665126

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: