Ušpiněná sláva Běžte tam, kam vás vedou vaše nejlepší modlitby

359 Kč –10 %
Ušpiněná sláva  Běžte tam, kam vás vedou vaše nejlepší modlitby
359 Kč –10 % 323 Kč 323 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Neuvěřitelné příběhy o vyslyšených modlitbách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byli jste stvořeni k tomu, abyste chodili s živým Bohem a rozmlouvali s ním. Modlitba je tím nejpřirozenějším, nejmocnějším a nejuniverzálnějším projevem křesťanské víry. Proč je někdy tak obtížné se modlit?
Pete Greig navazuje na dobrodružství zachycená v proslulých pamětech Krvavý měsíc na obzoru a předkládá čtenářům boje, zázraky a těžce vydobyté poznatky, které sesbíral za patnáct let hnutí Modliteb 24-7, misie a spravedlnosti. Ušpiněná sláva ve vás probudí nové nadšení, podnítí vás k modlitbám a vyzbrojí vás k předávání Boží slávy ve špinavém světě.

"Kniha Ušpiněná sláva je skvělá. Postavena okolo pěti biblických priorit modlitebního hnutí 24/7 (přítomnost, modlitba, misie, spravedlnost, radost) a psaná svěžím jazykem v lehce rozeznatelném stylu Peta Greiga, tato kniha svými historickými i současnými příběhy přináší povzbuzení nejen modlitebníkům, ale také lidem, kteří zrovna velcí modlitebníci nejsou. Pete však dokáže motivovat k modlitbě láskou, ne vinou. Mezi přednosti knihy řadím také fakt, že je kristocentrická, zaměřena na přítomnost, vede k misijnímu životu, a hovoří střízlivě o zázracích (je jich méně než bychom si přáli, ale více než bychom řekli). Určitě se řadí velmi vysoko mezi mými oblíbenými knihami o modlitbě." Lukáš Targosz, pastor AC Element

Doplňkové parametry

Kategorie: Svědectví, Pete Greig
Hmotnost: 0.455 kg
Autor: Pete Greig
Rok vydání: 2019
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 376
EAN: 9788090541894
ISBN: 978-80-9054-189-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: