Když Bůh mlčí

259 Kč –10 %
kdyz Buh mlci
259 Kč –10 % 233 Kč 233 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vstoupit do ticha nevyslyšených modliteb

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pete Greig se dotýká velmi citlivého tématu: nevyslyšených modliteb. Kniha je velmi osobní, protože samotná motivace autora pro její napsání pramení z vlastní bolesti - zápasu o život jeho ženy... Pete zde velmi otevřeně popisuje svoje modlitební boje, a to nejen ty vyhrané, ale i ty, kdy se mu zdálo, jako kdyby modlitby narážely na zavřené nebe.

U modlitby ale Pete Greig nekončí. Rozvíjí otázky Božího mlčení, duchovního boje, utrpení a dalších oblastí, které, když tuto knihu čteme, najednou ve světle modlitby získávají nový rozměr. Ke svému hledání přibírá i velikány víry jako Karla Bartha, C. S. Lewise, G. K. Chestertona, N. T. Wrighta nebo Hudsona Taylora.

Tato kniha byla zrozena z veliké bolesti i úžasu nad Boží mocí. Zatímco globální modlitební hnutí, které založil, ovlivňuje množství lidí po celém světě, jeho vlastní žena bojuje o život s těžkou nemocí. Pete Greig zápasí s temnou stranou modlitby a přichází s těžce získanou zprávou o naději, s útěchou a hlubokým biblickým povzbuzením pro všechny, kdo trpí v tichu Božího mlčení.

Číst tuto knihu je velmi osvobozující, protože zjišťujeme, že není třeba se stresovat, zda Bůh udělá, co my chceme. Zjišťujeme, že modlitba je především vyjádření osvobozujícího vztahu k nebeskému Otci.
                                                 David Novák, kazatel Církve bratrské, pedagog

Obávala jsem se typických úskalí, z jedné strany rádobycharismatického siláctví, z druhé strany únavné teologie Jobových přátel. Nic z toho se tu nekoná. Nevěřila bych, že kniha o nevyslyšených modlitbách může být tak povzbudivá a čtivá.

 Kateřina Lachmanová, spisovatelka, koordinátorka Katolické charismatické obnovy v ČR

Celkový čas 9 hodin 49 minut
CD-mp3 (160 kbps)

čte: Vladimír Hauser

Doplňkové parametry

Kategorie: Svědectví, Pete Greig
Autor: Pete Greig
Rok vydání: 2017
Číslo vydání: 1
EAN: 9788090541856
ISBN: 978-80-9054-185-6
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 29.5.2024
Kniha je velmi užitečná a zajímavá. Každý křesťan toto někdy řeší já jsem ji už znala, a mohu vřele doporučit. Koupila jsem ji i do farní knihovny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: