40 dní v Boží přítomnosti Modlitební příručka ke knize Emočně zdravá spiritualita

Novinka
Značka: Paulínky
299 Kč –15 %
40 dni v Bozi pritomnost WEB
299 Kč –15 % 254,15 Kč 254,15 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Modlitební příručka pro každodenní setkání s Bohem. Inspirujte se a prohlubujte svou víru s otázkami „na tělo“. Objevte klid v ruchu dne a nechte se proměnovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modlitební příručka volně navazuje na knihu autora, která nedávno vyšla pod názvem Emočně zdravá spiritualita (Paulínky 2022). Vede nás k tomu, abychom se aspoň dvakrát denně dokázali na chvilku zastavit a ztišit před Boží tváří – s cílem žít své životy daleko víc a vědoměji ve vztahu s Bohem, s Ježíšem.

Texty jsou stručné, ale velmi výživné, vždy zakončené otázkou „na tělo“. Cílem není přidat si další pobožnost někam na okraj svého nabitého programu, ale naučit se častěji vracet do životodárného ticha s Bohem, což může radikálně proměnit naše srdce i celý náš život (včetně služby druhým): to se ostatně přihodilo i autorovi, proto už více než dvacet let neúnavně předává tento svůj objev křesťanům po celém světě.    

Peter Scazzero (* 1956)

je evangelikální pastor a spisovatel z USA. Teologii studoval v New Jersey, doktorát obdržel v baptistickém teologickém semináři ve Filadelfii (Pensylvánie). V roce 1987 založil se svou manželkou Geri multikulturní sbor New Life Fellowship a šestadvacet let jej i vedl. Poté se stala středem jeho zájmu „emočně zdravá spiritualita“ a vše související (emočně zdravá církev, učednictví, vedení v církvi). V této oblasti napsal několik bestsellerů a praktických příruček, se svým týmem podnikl řadu seminářů po celém světě. V současnosti vytváří materiály pro kurz „emočně zdravé manželství“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychologie a vztahy
Hmotnost: 0.265 kg
Autor: Peter Scazzero
Rok vydání: 2024
Edice: Quo Vadis
Vazba: Brož.
Počet stran: 256
Rozměry: 125 x 180
ISBN: 978-80-7450-458-7
EAN: 9788074504587

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: