Nebe opravdu je Neuvěřitelné vyprávění o cestě malého chlapce do nebe a zpět

185 Kč –10 %
Nebe opravdu je Paulinky
185 Kč –10 % 167 Kč 167 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Kniha (později i film) podle skutečné události. Tenhle příběh změní vaše smýšlení o Bohu, nebi a věčnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když Colton Burpo přežil komplikovanou operaci slepého střeva, jeho rodiče jásali radostí nad jeho zázračným uzdravením. Nečekali však, jaký se před nimi během následujících měsíců rozvine příběh: příběh stejně krásný jako neobyčejný, zachycující cestu jejich syna do nebe a zpět.
Colton, ani ne čtyřletý, sdělil svým rodičům, že během operace odešel z těla - a pravdivost svého prohlášení potvrdil tím, že přesně popsal, co mezitím dělali jeho rodiče v jiné části nemocnice. Vyprávěl o tom, jak navštívil nebe a co mu říkali lidé, které tam potkal a které nikdy předtím neviděl. Mluvil při tom i o událostech z doby před svým narozením. Navíc své rodiče ohromoval popisy a obtížně srozumitelnými informacemi o nebi, které přesně odpovídaly Bibli, přestože ještě neuměl číst.
S odzbrojující a přímočarou smělostí dítěte vypráví Colton o svých setkáních s dávno zesnulými členy rodiny. Popisuje Ježíše, anděly, jak je Bůh "opravdu, opravdu veliký" a jak nás Bůh miluje. Celý příběh převyprávěl Coltonův otec, ale kniha zachycuje i jeho jedinečně prostá slova. Nebe opravdu je... nabízí letmý pohled na svět, který nás čeká a kde, jak říká Colton, "nikdo není starý a nikdo tam nenosí brýle".

Doplňkové parametry

Kategorie: Svědectví, Todd Burpo, Vincent Lynn
Hmotnost: 0.197 kg
Autor: Todd Burpo, Vincent Lynn
Rok vydání: 2011
EAN: 9788072552610
ISBN: 978-80-7255-261-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: