Mezi duší a Duchem Enneagram a křesťanská spiritualita

165 Kč –10 %
Mezi duší a Duchem  Enneagram a křesťanská spiritualita
165 Kč –10 % 149 Kč 149 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Enneagram je dynamická typologie osobnosti, která popisuje devět odlišných vzorců prožívání, myšlení a jednání. pro věřící i jako pomůcka, jak duchovně a lidsky růst a dát vlastnímu životu nový, hlubší smysl.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Enneagram je dynamická typologie osobnosti, která popisuje devět odlišných vzorců prožívání, myšlení a jednání. Jde o komplexní model s mnoha rovinami, který lze použít nejen jako efektivní nástroj psychologie, ale také jako mapu překážek na cestě modlitby.

Po letech psychospirituálního doprovázení předkládají autoři v této knize nejen své zkušenosti, ale i přístupy a metody, které se osvědčily jako pomůcky k autentičtějšímu způsobu bytí a duchovnímu vývoji. Jejich přístup je jedinečný vědomým propojováním psychologického a terapeutického kontextu s duchovní podporou. Ve své knize, příznačně nazvané Mezi duší a Duchem, se autoři pokoušejí skloubit sebepoznání a současnou křesťanskou spiritualitu v českém prostředí.

Kromě detailní charakteristiky jednotlivých osobnostních typů (enneatypů) kniha nabízí též praktická doporučení, jak duchovně a lidsky růst a dát vlastnímu životu nový, hlubší smysl.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní rozvoj, Denisa Červenková, Michal Petr
Autor: Denisa Červenková, Michal Petr
Rok vydání: 2018
Číslo vydání: 2
Vazba: Brož.
EAN: 9788075534163
ISBN: 978-80-7553-416-3
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: