Máma v pohodě Sebepéče pro hrdinky všedních dnů

329 Kč –10 %
mámou v pohodě Paulínky (2)
329 Kč –10 % 296 Kč 296 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kniha je určená všem matkám-perfekcionistkám, které netuší, kde jsou jejich vlastní hranice, nebo se nacházejí těsně před vyhořením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouze vyrovnaný, spokojený člověk, jehož potřeby jsou naplněné, dokáže tímto směrem vést a podpořit i druhé. Kniha je určená všem matkám-perfekcionistkám, které netuší, kde jsou jejich vlastní hranice, nebo se nacházejí těsně před vyhořením. Když se nám podaří přesunout v životě naplněném stresujícím snažením, aby naše dítě nestrádalo a byly naplněny všechny jeho potřeby, část pozornosti na sebe, mohou se začít dít malé zázraky.
V jednotlivých kapitolách se tak řeší důležitá témata k úvahám a zpracování: jak najít sílu vymezit si čas jen pro sebe, jak se „poprat“ s perfekcionismem a získat pocit dostatečné sebehodnoty, o nutnosti brát v úvahu potřeby všech členů rodiny, nejen dítěte, o rovnováze mezi pocitem bezpečí a pocitem autonomie, o tom, že každá generace řeší jiné problémy, o pozitivním vymezení se vůči vlastní matce, o nalezení vlastní cesty coby matky, o potřebě stanovení vlastních hranic a odvržení nefunkčních vzorců. Příručka vychází z výchovné metodiky slavného dánského pedagoga a psychologa Jespera Juula.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychologie a vztahy
Hmotnost: 0.232 kg
Autor: Gaigg Daniela, Syllaba Linda
Rok vydání: 2023
Vazba: brož
Počet stran: 200
ISBN: 978-80-262-2060-2
EAN: 9788026220602

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: