Křest, biřmování, eucharistie

330 Kč –10 %
Křest, biřmování, eucharistie
330 Kč –10 % 297 Kč 297 Kč bez DPH
Vyprodané
Možnosti doručení
Rozpravy o liturgii I

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je určena nejen studentům teologických oborů, ale také těm, kdo se chystají na přijetí iniciačních svátostí nebo na jejich slavení připravují druhé. V neposlední řadě může posloužit všem, kdo byli pokřtěni, biřmováni a přijímají eucharistii a chtějí prohloubit své porozumění těmto tajemstvím Krista a církve a plněji z nich žít.

Publikace vychází z přednášek pronesených v rámci druhého ročníku Letní školy liturgiky v želivském klášteře v roce 2019, jež byla věnována iniciačním svátostem. Je tvořena dvěma částmi. První z nich představuje předběžná témata: všeobecné uvedení do teologie svátostí a souhrnné dějiny křesťanské iniciace. Druhá část je systematickým výkladem jednotlivých etap křesťanské iniciace od prekatechumenátu až po mystagogii.

Radek Tichý (* 1980) je knězem pražské arcidiecéze, studoval liturgiku na Papežském liturgickém institutu a působí na pražské teologické fakultě a v Praze-Stodůlkách.

Petr Soukal (* 1991) je knězem královéhradecké diecéze, studoval teologii na Papežské lateránské univerzitě a působí v Havlíčkově Brodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Katecheze a pastorace, Radek Tichý
Autor: Radek Tichý
Rok vydání: 2020
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 296
EAN: 9788075750754

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: