Blahoslavený Carlo Acutis

229 Kč –15 %
Blahoslavený Carlo Acutis
229 Kč –15 % 195 Kč 195 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Autobiografie bl. Carla Acutise, patrona mladých „ajťáků“, pro něhož byl vztah s Bohem na prvním místě, a přitom žil jako normální kluk své doby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Italský teenager, který zemřel v roce 2006 ve věku patnácti let, působí doslova jako zjevení. Na první pohled normální kluk své doby, veselý a komunikativní, který rád jezdí na výlety, má své oblíbené pejsky, s nimiž natáčí zábavná videa, a velkou vášeň pro počítače. Ještě víc ale tíhne k Božím věcem. Prosadí si první svaté přijímání dřív, než bývá zvykem, a od té doby chodí denně na mši. „Eucharistie je moje autostráda do nebe,“ prohlásí Carlo později a je znát, že její význam chápe do velké hloubky. Evangelia zná skoro nazpaměť. Ze svých úspor se stará o řadu bezdomovců. Přirozeně se stává i misionářem ve svém okolí, pro Boha získává řadu svých vrstevníků i dospělých, včetně několika přátel hinduistů. Když se ptali jeho maminky, jak vůbec objevil víru, jestliže rodina byla prakticky nevěřící, paní Antonie bez obalu přiznala: „Určitě ne zásluhou nás rodičů, to klidně zveřejněte… Mě osobně Carlo zachránil. Byla jsem ve víře negramotná.“

Takových je nás možná víc… Kéž nás tento „Boží influencer“ při četbě provází svou přímluvou, abychom svůj život dokázali prožít tak krásně a naplno jako on.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světci, Nicola Gori
Hmotnost: 0.18 kg
Autor: Nicola Gori
Rok vydání: 2021
Edice: Životni příběhy
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 128
Rozměry: 120 X 185
EAN: 9788074504051

Bonus navíc!

Z pořadu Vezmi a čti

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 19.4.2024
Doporučuji jak obchod, tak knihu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: