Mariino srdce zvítězí

3 hodnocení
Značka: Paulínky
359 Kč –12 %
Mariino srdce zvítězí
359 Kč –12 % 315,92 Kč 287,20 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Autobiografie Mirjany Soldo, vizionářky z Medžugorje, které se v jejích šestnácti letech zjevila Panna Maria – s mimořádnou milostí ovšem přišly i mimořádné zkoušky a utrpení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mirjana Soldo (roz. Dragičević) se narodila 18. března 1965 v Sarajevu, hlavním městě Bosny a Hercegoviny, ještě v době socialistické Jugoslávie. Na prázdniny jezdila za příbuznými do zapadlé horské vesnice Medžugorje. Bylo jí teprve šestnáct, když spolu s pěti dalšími dětmi spatřila tajemnou Paní (Gospu): ta je pak začala duchovně formovat a prostřednictvím svých poselství oslovovat i věřící daleko za hranicemi této malé farnosti. Není divu, že následné události dětem dramaticky změnily život, že s mimořádnou milostí přišly i mimořádné zkoušky a utrpení.

Mirjana vypráví, jak vše začalo a co to způsobilo v nich samých i v jejich okolí; jak musela čelit nedůvěře svých blízkých, výslechům a zastrašování ze strany policie, církevním komisím i vyšetřením na psychiatrii…, nemluvě o tlaku novinářů nebo každodenním návalu poutníků a různých zvědavců. Z její autobiografie se dozvíme mnohé o životě v tehdejší Jugoslávii a po uvolnění východního bloku, ale i řadu zajímavostí a vtipných historek ze zákulisí vizionářů. Dočteme se o hrůzách války v Jugoslávii, hlavně však o úžasném díle Boží prozřetelnosti, které dnes přináší viditelné ovoce po celém světě.

Ani po čtyřiceti letech od prvního zjevení nepřestávají do Medžugorje proudit zástupy lidí, kteří zde hledají místo modlitby, světlo na cestu, uzdravení, povolání – zkrátka Boha a jeho milost. Díky Mirjaně dnes máme k dispozici toto úžasné svědectví „z první ruky“. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zjevení a poutní místa
Hmotnost: 0.36 kg
Autor: Soldo Mirjana
Rok vydání: 2022
Edice: Životni příběhy
Číslo vydání: 2
Vazba: Brož.
Počet stran: 376
Rozměry: 120 X 185
EAN: 9788074504204

Z pořadu Vezmi a čti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: