YouCat Bible Bible katolické církve pro mládež. S předmluvou papeže Františka

590 Kč –10 %
Y Bible Paulínky
590 Kč –10 % 531 Kč 531 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Y-Bible patří do řady Youcat. Nejedná se o souvislý text Písma, ale výbor stěžejních pasáží Starého i Nového zákona, doplněný o úvody a vysvětlivky reálií. Vynikající pomůckou pro ty, kdo se teprve učí Boží slovo poznávat a naslouchat mu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Y-Bible: Bible katolické církve pro mládež“ je výborem stěžejních pasáží Starého a Nového zákona, doplněný o úvody, vysvětlivky a krásné fotografie. Vychází s předmluvou papeže Františka, který do ní napsal mj. tato slova: „Držíte v rukou něco božského – knihu jako oheň! Knihu, skrze niž mluví Bůh. Bible není od toho, aby se postavila na polici, ale abyste ji měli v rukou, abyste si v ní často četli. Každý den, sami nebo společně! ... Čtěte pozorně! Ptejte se: Co to říká mému srdci? Mluví ke mně těmito slovy Bůh? Dotýká se mé nejhlubší touhy? Co mám dělat?“
Přidanou hodnotou knihy, která je určena především mladým lidem, jsou svědectví těch, kdo se naučili vnímat Boží slovo jako světlo pro svůj život. Publikace je určena těm, kdo se učí (znovu)poznávat Boží slovo. Mohou to být mladí a dospívající křesťané, konvertité, ale také „odrodilci“, kteří se po mnoha letech vracejí k životu s Bohem a s církví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Katechismus a Youcat
Hmotnost: 0.658 kg
Rok vydání: 2016
Vazba: brož
Počet stran: 431
ISBN: 978-80-7195-819-2
EAN: 9788071958192

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: