Síla zranitelnosti

Neohodnoceno
Značka: Návrat domů
265 Kč –8 %
Síla zranitelnosti
265 Kč –8 % 243,80 Kč 221,64 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý den zakoušíme nejistotu, ohrožení a emocionální odhalení, které vymezují, co znamená být zranitelný a projevovat velkolepou odvahu. Dr. Brené Brownová vychází ze svého dvanáct let trvajícího průkopnického výzkumu, boží rozšířený mýtus, že zranitelnost znamená slabost, a přináší důkazy o tom, že ve skutečnosti představuje naše nejpřesnější měřítko odvahy.

Tato kniha je určena těm, kdo cítí, že je stud občas svazuje a že s tím chtějí něco dělat. Je určena těm, kdo chtějí poctivě pracovat na kvalitě svých vztahů. Je pro ty, kdo chtějí vychovávat svoje děti k odvaze, otevřenosti, empatii a lásce. Je pro ty, kdo hledají inspiraci, jak žít naplno a s otevřeným srdcem.

Iveta Clarke akreditovaný profesionální kouč

Uznání patří člověku, který je skutečně v aréně, jehož tvář hyzdí prach, pot a krev, který chrabře bojuje, znovu a znovu naráží na svoje nedostatky, protože bez chyb a nedostatků se neobejde žádné úsilí, který však ví, co je veliké nadšení a veliká oddanost, který vynakládá své síly na hodnotnou věc, který v tom nejlepším případě zakusí na konci triumf výborného výsledku a který v případě nejhorším, pokud neuspěje, alespoň neuspěje, zatímco projevoval velkolepou odvahu...

Theodore Roosevelt

Brož., 216 str.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychologie a vztahy
Autor: Brené Brownová
Rok vydání: 2015 (DOTISK 2020)
Číslo vydání: DOTISK 1
Vazba: Brož.
EAN: 9788072553457

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: