Podivuhodná setkání Postní zamyšlení nad Biblí

248 Kč –10 %
Podivuhodná setkání paulínky
248 Kč –10 % 223 Kč 223 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Každodenní zastavení pro postní dobu z pera Richarda Rohra, která nás zvou k proměně. Rozjímání se neváží na konkrétní cyklus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Richard Rohr nás zve k sebepoznání a k tomu, abychom s jasností, nadhledem a posvátnou touhou vstoupili do podivuhodného božského rozhovoru. Tato každodenní rozjímání pro postní dobu jsou jeho darem pro naši proměnu v náš původní „obraz a podobu“, která je samotným obrazem Božím. A to, o co vždy a s konečnou platností jde, je setkání!
Otec Rohr začíná každé rozjímání jedním titulem nebo větou, která vystihuje jeho podstatu. Poté nabízí vlastní rozjímání, po němž následují klíčové pasáže ze čtení. Každé rozjímání zakončuje uvozující modlitbou, která nás vyzývá k sebeodhalení a k tomu, abychom vstoupili do podivuhodného božského rozhovoru s jasností, vhledem – a svatou touhou!
„Jsou dvě věci, na kterých záleží. Jedna je ta, že víte, že váš jediný život je naprosto hodnotný a živý. Druhá je ta, že víte, že váš život, tak jak ho v současnosti žijete, je zcela zbytečný a prázdný. Obě potřebujete k tomu, abyste šli správným směrem. Postní doba je o obojím.
Kniha Podivuhodná setkání není vázána na konkrétní cyklus čtení a je možné ji využívat každý rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podněty na každý den, Richard Rohr
Hmotnost: 0.158 kg
Autor: Richard Rohr
Rok vydání: 2024
Vazba: brož
Počet stran: 116
ISBN: 978-80-7364-165-8
EAN: 9788073641658

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: