Panorama Bible - Starý zákon

299 Kč –10 %
Panorama Bible Starý zákon
299 Kč –10 % 269 Kč 269 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

O čem mluví Bible na prvním místě? Jaké nám klade otázky? Čím nás může inspirovat? Binzovo Panorama Bible je vynikajícím průvodcem Písmem svatým. Přibližuje nám jeho klíčová témata a pomáhá pochopit, jak do sebe celek Bible - přes rozmanitost jednotlivých dílků zapadá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bible je obrovskou knihovnou se 73 položkami. I když se skládá z mnoha knih a využívá různých literárních druhů, je Bible jako celek jedním vyprávěním o tom, jak Bůh vykoupil svět. I proto Bible s námi putuje dějinami. Patriarchové, proroci, soudci, králové, kněží, apoštolové, evangelisté, ale i my sami máme v této knize života své místo.
Panorama Bible biblisty Stephena J. Binze se dělí na starozákonní a novozákonní část. Nejprve si z ptačí perspektivy mapujeme celek a poté zkoumáme bohatství jednotlivých knih. Biblický příběh spásy zahrnuje celý svět. Boží záměry a touhy, o kterých se v Bibli mluví, dávají lidskému životu smysl a cíl. Poodhaluje se nám, jak se věci mají i jak všechno nakonec dopadne.
Osvojit si panoramatický pohled na Bibli, pochopit, že je to i naše literatura, nám umožňuje vstoupit do tohoto velkého příběhu o Bohu a lidech osobním a velmi často inspirativním způsobem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bible a výklady
Hmotnost: 0.201 kg
Autor: Binz Stephen J.
Rok vydání: 2024
Vazba: brož.
Počet stran: 176
ISBN: 978-80-7566-473-0
EAN: 9788075664730

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: