Na počátku Praktický průvodce k uzdravení ve vztazích

199 Kč –8 %
Na počátku  Praktický průvodce k uzdravení ve vztazích
199 Kč –8 % 183,08 Kč 166,44 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kniha vychází z kurzu „Na počátku“ a napomáhá vyznat se ve vztazích, do kterých je třeba zvát Boha, aby je uzdravil. Muži a ženy tyto záležitosti prožívají odlišně – proto jsou některé části kurzu upraveny zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bůh si přeje, abychom zářili. A opravdu – někteří z nás září! Jiní však jen přežívají, mají hluboké pochybnosti o své hodnotě a v nitru zakoušejí vážná zklamání.

To vše může mít kořeny již v raném dětství. I naši rodiče se narodili do nedokonalého světa a v nedokonalém světě také vyrostli, což nás nutně poznamenalo, navzdory jejich nejlepší snaze.

Někteří z nás žijí s pocitem, že nikam nepatří a hledají směr svého života. Jiní se trápí tím, že je ovládl hřích. Možná jsme po celý život pociťovali prázdnotu, nebo jsme se smířili se životem nezávislým na Bohu a snažíme se sami vše ovládat.

Kurz „Na počátku“ nám pomůže vyznat se v základních vztazích. S vděčností za vše dobré požádáme Pána Boha, aby nám ukázal všechny oblasti, v nichž potřebujeme jeho milost a uzdravení. Muži a ženy tyto záležitosti prožívají odlišně – proto jsou některé části kurzu upraveny zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy.

Vydáte se na cestu?

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné a jiné vztahy, Lisa Guinnessová
Autor: Lisa Guinnessová
EAN: 9788075531742
Vazba: Brož.
Počet stran: 192
Rok vydání: 2016

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: