Max, vyprojektovaný kluk z předměstí

399 Kč –10 %
Max, vyprojektovaný kluk z předměstí
399 Kč –10 % 359 Kč 359 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Strhující román si podmaní mladé čtenáře napětím i realistickými obrazy ze života dospívajících. Ukáže jim víru jako sílu, která člověku pomáhá poprat se s nesnázemi, jež prináší život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Max je chytrý a sebevědomý šestnáctiletý kluk. Jeho matka se rozvedla a nemá na něj čas, protože si buduje kariéru. Když se ve škole probírá antikoncepce, potraty nebo umělé oplodnění, má Max stejné názory jako většina spolužáků. Jeho pohled na svět se začne měnit poté, co na ulici před bandou spratků zachrání malého Tea. Bezbranný kluk s Downovým syndromem si oblíbí svého zachránce – a Max začne zblízka poznávat něco úplně jiného než dosud. Obyčejné teplo domova, upřímnost, pomoc, vzájemný respekt i lásku. Záhy se zamiluje do Teovy sestry Niky. Jakmile však začne pátrat po svém otci, objeví tajemství, které jeho život obrátí vzhůru nohama...

První kniha z nové edice Courage (= odvaha, smělost, statečnost) - knihy o hledání smyslu života, osobním růstu uprostřed životních krizí i přehodnocení životních postojů a cílů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Beletrie, Veronika Grohsebnerová
Autor: Veronika Grohsebnerová
Rok vydání: 2019
Edice: Courage
Číslo vydání: 1
Číslo v edici: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 328
EAN: 9788075660985

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: