Max, vyprojektovaný kluk z předměstí

Neohodnoceno
399 Kč –8 %
Max, vyprojektovaný kluk z předměstí
399 Kč –8 % 367,08 Kč 333,71 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Max je chytrý a sebevědomý šestnáctiletý kluk. Jeho matka se rozvedla a nemá na něj čas, protože si buduje kariéru. Když se ve škole probírá antikoncepce, potraty nebo umělé oplodnění, má Max stejné názory jako většina spolužáků. Jeho pohled na svět se začne měnit poté, co na ulici před bandou spratků zachrání malého Tea. Bezbranný kluk s Downovým syndromem si oblíbí svého zachránce – a Max začne zblízka poznávat něco úplně jiného než dosud. Obyčejné teplo domova, upřímnost, pomoc, vzájemný respekt i lásku. Záhy se zamiluje do Teovy sestry Niky. Jakmile však začne pátrat po svém otci, objeví tajemství, které jeho život obrátí vzhůru nohama...

Strhující román si podmaní mladé čtenáře napětím i realistickými obrazy ze života dospívajících. Ukáže jim víru jako sílu, která člověku pomáhá poprat se s nesnázemi, jež prináší život.

První kniha z nové edice Courage (= odvaha, smělost, statečnost) - knihy o hledání smyslu života, osobním růstu uprostřed životních krizí i přehodnocení životních postojů a cílů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Beletrie
Autor: Veronika Grohsebnerová
Rok vydání: 2019
Edice: Courage
Číslo vydání: 1
Číslo v edici: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 328
EAN: 9788075660985

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: