Česko-anglický Nový zákon ČEP (NIV 1315)

Neohodnoceno
98 Kč –8 %
ČESKO ANGLICKY NOVÝ ZÁKON PAULÍNKY
98 Kč –8 % 90,16 Kč 81,96 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nejčtenější část Bible v česko-anglickém vydání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Touto publikací se čtenářům dostává do rukou nejčtenější část Bible v česko-anglickém vydání. Čtenáři mohou porovnávat biblický text ve dvou významných překladech – v Českém ekumenickém překladu a New International Version. Kniha je vhodná také pro studenty angličtiny, kteří chtějí spojit poznávání Bible se studiem jazyka, případně pro cizince, kteří se pomocí Bible mohou zdokonalovat ve znalosti češtiny.

Český ekumenický překlad (ČEP) je naším nejrozšířenějším překladem Bible a zároveň standardním zdrojem biblických citací v literatuře. ČEP je výsledkem kolektivní práce mnoha odborníků z několika oborů i z různých církví. Jeho poslední revize je z roku 2001. Používá se ve všech církvích, což z něj dělá jeden z nejdůležitějších výsledků novodobé spolupráce českých církví.

The New International Version (NIV) je jeden z celosvětově nejvýznamnějších, nejrozšířenějších a nejcitovanějších anglických překladů Bible z původních jazyků. Pracovala na něm více než stovka odborníků. Je přesný a zároveň dobře čitelný. NIV je překladem, který je velmi oblíben i mezi čtenáři, pro které angličtina není mateřským jazykem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní překlady
Vazba: Váz.
Počet stran: 800
Rozměry: 100 x 150
EAN: 9788075450333

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: