88 věcí, které byste měli stihnout se svým dítětem, než vyletí z hnízda

99 Kč –10 %
88 věcí, které byste měli stihnout se svým dítětem, než vyletí z hnízda
99 Kč –10 % 89 Kč 89 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tento rodičovský rádce poskytuje 88 osobních tipů a impulzů dvou zkušených otců, jak (a kde) zprostředkovat dětem nezapomenutelné zážitky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha dvou německých spisovatelů vychází z jednoduchého, ale často nedoceňovaného faktu: silné a důležité vzpomínky na dětství, které nás často formují na celý život, se nezřídka vážou ke zdánlivě docela obyčejným událostem a zážitkům. Někdo nám ale tehdy věnoval svůj čas, a my jsme na to nikdy nezapomněli. 

Tento rodičovský rádce je napsaný uvolněným tónem a poskytuje 88 osobních tipů a impulzů dvou zkušených otců, jak (a kde) takové nezapomenutelné zážitky dětem zprostředkovat. Nejde přitom zdaleka jenom o „akci“, ale často o zdánlivě banální a všední věci, z nichž se však může stát něco mimořádného. Věci, jež významnou měrou přispívají k vytvoření pevné vazby mezi rodičem a dítětem a k dětskému pocitu jistoty a bezpečí a rodičům připomenou, jaké to bylo, když byli ještě dětmi, po čem toužili a co chtěli s vlastními dětmi dělat jinak. Vyšlo v pěti vydáních. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova a pedagogika, Edgar Rai, Hans Rath
Hmotnost: 0.211 kg
Autor: Edgar Rai, Hans Rath
Rok vydání: 2018
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 152
EAN: 9788026213789

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: