Jak vychovat dobrého člověka Všímavé rodičovství

Novinka
Značka: Portál
349 Kč –10 %
Jak vychovat dobrého člověka Paulínky
349 Kč –10 % 314 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chcete místo vystresovaného rodiče být laskavým a sebevědomým rodičem, který je ukotvený, klidný a zdatný? Nástroje, které autorka v knize shromáždila a pomohly stovkám rodičů vybudovat si s dětmi laskavý vztah založený na spolupráci, pomohou i vám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laskavý, soucítící svět začíná u laskavých, soucítících dětí. V této knize najdete účinné a praktické strategie, díky nimž dokážete na své děti reagovat s vlídností a bez posuzování.
Běžíte do školy na poslední chvíli? Snažíte se přesvědčit svého potomka, aby jedl více zeleniny? Drásají vás strašlivé záchvaty vzteku, které vaše dítě provozuje u police s bonbony v místním obchodě? Máte pocit, že jedinou odpovědí je přísná výchovná intervence? Zkuste se zastavit a vžít se do pocitů svého dítěte a především do toho, co cítíte vy sami.
Autorka nás ve své knize plné příběhů ze života vede k tomu, abychom nesahali hned po první výchovné intervenci. Možná si říkáte: „Když jsem jako malá nechtěla jít mrkev, máma mi nasekala, a jaký je ze mě dobrý člověk!“ Nebylo by ale lepší, kdyby vaši rodiče přemýšleli o tom, proč vám něco nechutnalo? S výchovnou laskavostí dojdeme dále než s tresty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova a pedagogika
Hmotnost: 0.238 kg
Autor: Clarke-Fields Hunter
Rok vydání: 2024
Vazba: brož
Počet stran: 208
ISBN: 978-80-262-2126-5
EAN: 9788026221265

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: