Ztracený syn (DVD)

109 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Filmová adaptace Ježíšova podobenství o marnotratném synovi. V tomto animovaném filmu můžete zakusit neutišitelnou lásku plnou soucitu, která přijímá každého, kdo se rozhodne vrátit do Boží rodiny a lituje svých špatných rozhodnutí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podobenství o ztraceném synu vypráví příběh návratu syna domů poté, co lehkovážně rozházel dědictví, které mu otec dal. Je ale i příběhem otce, který se nemůže dočkat návratu svého syna. Tak hodně mu na něm záleží a tak hodně ho miluje, že hned, když se zjeví, chystá hostinu. Okuste neutišitelnou lásku plnou soucitu, která přijímá každého, kdo se rozhodne vrátit do Boží rodiny a lituje svých špatných rozhodnutí. Při společném sledování příběhu můžete i vy prožívat odpuštění, osvobození a uzdravení, kterému předchází vzájemné vyznání vin a hledání cesty k sobě. Každý člen vaší rodiny může pocítit přijetí, jednoduše - být "doma".

Interaktivní vícejazyčné (SK, CZ, EN) DVD je plně funkční i bez počítače.

Speciální bonusy: tři vědomostní úrovně kvízu; biblické texty a videoukázky ke kvízům; volitelné zobrazení biblických veršů; obsahy všech dílů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmy pro děti
EAN: 8588003691316

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: