Zakázané dotyky Masturbace pohledem katolické morálky

159 Kč –10 %
Zakázané dotyky  Masturbace pohledem katolické morálky
159 Kč –10 % 143 Kč 143 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Cílem autora je pomoci všem křesťanským čtenářům vytvořit si o dané záležitosti solidní úsudek a poskytnout jim užitečná doporučení pro opravdový život z víry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žít v prostředí hluboce prostoupeném smyslností a uchovat si čistý štít nikdy nebylo jednoduché pro nikoho. Zdá se však, že dosažení tohoto cíle je z mnoha důvodů obtížné především pro současnou dospívající mládež. Jednu z velkých překážek na cestě k plně svobodnému a vyrovnanému lidství může představovat sebeukájení. 

Předkládané dílo usiluje o komplexní pohled na zkoumanou problematiku, kterou představuje z pozice vývojové psychologie, Písma svatého, Tradice Církve s uvedením nejdůležitějších dokumentů jejího magisteria, obecných dějin apod. Nechce však být pouze teologickým pojednáním. Věnuje se rovněž otázkám výchovy a lidské formace různých životních stavů s uvedením příslušné kazuistiky.

Hlavním cílem a přáním autora je pomoci všem křesťanským čtenářům vytvořit si o dané záležitosti solidní úsudek a poskytnout jim užitečná doporučení pro opravdový život z víry.

Jan Polák - kněz olomoucké arcidiecéze. V letech 2012-2018 studoval na římských univerzitách Accademia Alfonsiana, Regina Apostolorum a Sacro Cuore morální teologii a bioetiku a současně zastával funkci vicerektora Papežského teutonského institutu St. Maria dell´Anima. Od roku 2018 přednáší tyto obory na CMTF UP v Olomouci, kde se rovněž věnuje studentské pastoraci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sexualita, Jan Polák
Autor: Jan Polák
Rok vydání: 2020
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
EAN: 9788074654008
5
0x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
TP Avatar autora | 27.4.2023
Jsem spokojen, produkt splnil moje očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: