Utrpení z nesmyslnosti života Psychoterapie pro dnešní dobu

255 Kč –10 %
Utrpení z nesmyslnosti života Paulínky
255 Kč –10 % 229,50 Kč 229,50 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Světoznámý logoterapeut zde na mnoha příkladech ukazuje, jak se dá utrpení z nesmyslnosti života léčit, a v koncentrované podobě osvětluje řadu principů, které se staly hlavními políři jeho přístupu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha obsahuje přednášky z let 1957–1975, v nichž se jako červená nit táhne otázka člověka po smyslu života. Viktor Frankl je přesvědčen, že utrpení z pocitu hluboké nesmyslnosti a ochromující prázdnoty života je specifickou nemocí naší doby. Vytvořil proto terapeutickou koncepci, s jejíž pomocí toto existenciální vakuum úspěšně léčil. V této knize dává nahlédnout do svého myšlení i praxe a na mnoha příkladech ukazuje, jak se dá utrpení z nesmyslnosti života léčit.
„Názory, které profesor Frankl zastává v této a dalších svých knihách, znamenají nejdůležitější přínos pro obor psychoterapie od časů Freuda, Adlera a Junga. A jeho styl je mnohem čtivější.“ (Sir Cyril Burt, předseda British Psychological Society).
„Tento svazek je tak zhuštěný, tak prodchnutý žhoucím humanismem, tak bohatý na dokumentaci a jeho kritické postoje jsou tak uvážlivé, že zasluhuje podrobnou četbu stránka co stránka.“ (Annales Médico-psychologiques).

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychologie a vztahy
Hmotnost: 0.157 kg
Autor: Frankl Viktor E.
Rok vydání: 2016
Vazba: brož
Počet stran: 128
ISBN: 978-80-262-1038-2
EAN: 9788026210382

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: