S mobilem do Božího království? 25 úvah o tom, proč je internet dobrý sluha i zlý pán

219 Kč –10 %
S mobilem do Božího království Paulínky
219 Kč –10 % 197,10 Kč 197,10 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

25 konkrétně zaměřených kapitol zaměřuje naši pozornost na to, jak mobil a internet využít co nejlépe a jak se přitom vyhnout různým úskalím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

25 úvah o tom, proč je internet dobrý sluha i zlý pán. Na internetu hledáme čerstvé zprávy. Nakupujeme, platíme a připojujeme se k různým institucím. Posloucháme internetové rádio, podcasty a hrajeme hry. Je to pro nás dnes nepostradatelný pracovní nástroj, který pomáhá našemu vzájemnému propojení i ke vzdělávání. Mobil nás provází doslova na každém kroku. Vytváří zcela nový životní prostor, jenž má vliv na naši koncentraci, vztahy a naše tělesné, duševní a duchovní zdraví. Bereme ho do ruky v průměru každých deset minut. Co nám to přináší a co bere? 25 konkrétně zaměřených kapitol zaměřuje naši pozornost na to, jak mobil a internet využít co nejlépe a jak se přitom vyhnout různým úskalím. Autor je optimista i realista. Mobilní telefon a internet se mohou stát nástrojem růstu Božího království v našem životě i v životě těch, s nimiž se skrze ně setkáváme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spiritualita
Hmotnost: 0.119 kg
EAN: 9788075664167
Autor: Ptáček Josef
Rok vydání: 2023
Vazba: brož
Počet stran: 120
ISBN: 978-80-7566-416-7
EAN: 9788075664167

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

S ohledem na předsváteční zatížení poštovních služeb Vám můžeme garantovat včasné dodání objednávek (vánočních dárků) přijatých do 14. prosince 2025.

Po tomto datu již nemůžeme zaručit jejich dodání do Vánoc, ačkoli se budeme ze všech sil snažit vyřídit i tyto objednávky co nejdříve.

Pokud u nás nenakupujete jen v e-shopu, ale chcete se za námi zastavit i v kamenném knihkupectví – rády vás uvítáme v naší rozšířené adventní prodejní době.

Ve všední dny platí běžná otevírací doba od 9 do 18 h., a v sobotu od 9 do 13 h.
V sobotu (6.,13. a 20. prosince) máme otevřeno od 9 do 17 h.
V neděli (7., 14. a 21. prosince) od 10 do 12:30 h.

Vaše Paulínky.