Na rozcestí ke štěstí/od štěstí

149 Kč –10 %
Na rozcestí ke štěstí/od štěstí
149 Kč –10 % 134 Kč 134 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dvojkniha seznamuje mladé čtenáře s lidskými slabostmi (sourozenecká nevraživost, žárlivost na kamarády,..), ale i s dobrými vlastnostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. První kniha prostřednictvím jednoduchých zážitků, které jsou dětem důvěrné známé z jejich prostředí (sourozenecká nevraživost, neochota půjčovat své věci, žárlivost na úspěšnější kamarády, vlastní lenost atd.) seznamuje čtenáře se sedmi největšími lidskými špatnostmi. Každý z příběhů je zasazen do dětského světa, odehrává se v nebližší rodině nebo v dětském kolektivu. Druhá kniha obsahuje též sedm příběhů se stejnými hrdiny, ovšem hlavní postava se tentokrát zachová jinak, dobře. Rodiče a děti mohou díky jednoduchým příběhům citlivě pracovat s otázkami toho, co je správné a špatné, co jsou lidské slabosti a jak je zároveň skvělé jim nepodlehnout. 
Knihu uvítají děti mladšího školního věku, rodiče, prarodiče, pedagogové.


Daniela Krolupperová je překladatelka a novinářka, vydala řadu oceňovaných knih pro děti, v Portále např. Mizící hmyzíci, Jde sem lesem, Polární pohádka, Tajemství olivového háje aj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní literatura pro děti a mládež, Daniela Krolupperová
Hmotnost: 0.498 kg
Autor: Daniela Krolupperová
Rok vydání: 2019
Číslo vydání: 1
Vazba: Váz.
Počet stran: 96
EAN: 9788026214656

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: