KáPéZetka pro manželku aneb Hledej svou třísku a nalezneš trám

49 Kč 49 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Další malá „pomůcka do kapsy“ v podobě různých zamyšlení – modliteb do situací, které přináší každodenní život v manželství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cítíš, že ve tvém manželství to není úplně ono. Chtěla bys je mít lepší. Manžel si to možná ani neuvědomuje anebo si to nechce přiznat. Možná se tváří, jako že je všechno v pořádku. A ty nevíš, co dělat. Občas máš strach, aby se to ještě nezhoršovalo. Vidíš okolo sebe rozhádané a nespokojené páry. A uvědomuješ si, že není zas tak těžké skončit podobně. Těžké je „udělat“, aby to bylo hezké. Jenomže jak na to?

Ať už se cítíš jakkoliv – zklamaně, unaveně, frustrovaně, znechuceně, nejistě, zneužitě, možná i překvapeně, jak moc se za těch pár (či pár desítek) let váš vztah změnil, hledej. Hledej Pravdu. Hledej cestu, jak žít v pravdě, jak vnést do vašeho vztahu světlo.

Chtěla bys žít v lásce, radosti, pokoji, trpělivosti, laskavosti, dobrotě, věrnosti, tichosti a sebeovládání, ale nevnímáš to tak. Nevíš, jestli je to realita, nebo ti to jen ten Zlý nalhává? Nebo jsi až příliš náročná?

Pros Ducha svatého, aby vstupoval do tvého manželství. Aby ti ukazoval překážky, které tomu brání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové publikace, Kateřina Šťastná
Hmotnost: 0.011 kg
Autor: Kateřina Šťastná
Rok vydání: 2020
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 44
EAN: 9788072952601
ISBN: 978-80-7295-260-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: