Jako laň na výšinách

Připravujeme
Neohodnoceno
Značka: Paulínky
299 Kč –12 %
Jako lan na vysinach WEB
299 Kč –12 % 263,12 Kč 239,20 Kč bez DPH
Připravujeme
Možnosti doručení

Alegorický příběh o Bázlivce a její touze dojít na výšiny lásky, radosti a vítězství, kde pomocí Pastýře a dvou průvodkyň, které jsou jí oporou na cestě k proměně, získá novou identitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 „Jako laň na výšinách“ je dnes už světově proslulá duchovní novela, která zachycuje duchovní zrání člověka a jeho proměnu v síle Boží milosti. Bázlivka z údolí Ponížení přijme pozvání Pastýře a vydá se na dlouhou a strastiplnou pouť k Výšinám, a to v doprovodu dvou společnic, které by si sama nikdy nevybrala. Na cestě ji čekají mnohá úskalí a nebezpečí, ale s pomocí Pastýře a jeho milosti nejenže vše zdárně překoná, ale dojde úžasné vnitřní proměny, jakou si ani neuměla představit. Když pak obdrží nové jméno, vrací se zpět do údolí, aby svým příbuzným dodala odvahu k podobné cestě.

Třetí, přepracované vydání vychází v novém překladu a s dodatkem autorky, kde se dozvídáme, že poetické dílko v sobě překvapivě ukrývá mnohé autobiografické prvky.

Hannah Hurnard (1905–1990) se narodila ve Velké Británii. Později strávila mnoho let v Izraeli, kde působila jako misionářka. Jejím nejznámějším dílem je právě alegorie Jako laň na výšinách a její volné pokračování Na horách balzámových (Paulínky, 2003).

Doplňkové parametry

Kategorie: Beletrie
Autor: Hannah Hurnard
EAN: 9788074500824

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: