Intimita a svoboda Setkání s Ježíšem

229 Kč –10 %
Intimita a svoboda  Setkání s Ježíšem
229 Kč –10 % 206 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kniha meditací polského jezuity a u nás již dobře známého spisovatele nabízí čtenáři uvedení do každodenní osobní modlitby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha meditací polského jezuity a u nás již dobře známého spisovatele nabízí čtenáři uvedení do každodenní osobní modlitby. Texty mohou posloužit také jako průvodce při individuálně prožívaných exerciciích. K tomuto účelu se hodí tím spíš, že jsou nejen plodem přípravy na přednášky k exerciciím, které autor dával druhým, ale i jeho osobní zkušenosti jakožto exercitanta. 

Většina textů, zvláště těch o bezprostředním charakteru modlitby, vznikla během autorových třicetidenních ignaciánských exercicií, které prožíval roku 2010 ve Villa della Croce v italském Turíně.

Z meditací nabízených v této knize vane duch otevřené konfrontace s Božím slovem, hledání vnitřní svobody a směřování k intimnějšímu, důvěrnému vztahu s Ježíšem. Autor naléhavě zdůrazňuje, že navázání intimního vztahu s Pánem předpokládá snahu o vnitřní svobodu. Intimní láska je totiž myslitelná pouze v ovzduší svobody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spiritualita, Józef Augustyn
Hmotnost: 0.332 kg
Autor: Józef Augustyn
Rok vydání: 2018
Číslo vydání: 1
Vazba: Váz.
Počet stran: 208
EAN: 9788072952441
ISBN: 978-80-7295-244-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: