O smrti a životě

399 Kč –10 %
O smrti a životě
399 Kč –10 % 359 Kč 359 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kniha o ztrátě blízkého, vdovství, smyslu života či hlubokých vztazích, které pěstujeme. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světoznámý psychiatr a autor Irvin Yalom věnoval svou kariéru práci s lidmi, kteří se potýkají s úzkostí a zármutkem. Sám ovšem úzkosti a zármutku začal čelit až ve chvíli, kdy jeho milovaná žena Marilyn onemocněla rakovinou. V této knize se potkávají cesty obou z nich. Marilyn odešla v pokoji, Irvin se učí žít bez ní.

V prvních měsících po diagnóze společně psali o tom, jaké to je, čelit vlastní smrtelnosti a zvládat to, že ztratí někoho, koho milujeme. Jejich společný život byl skutečně požehnaný, obklopený milující rodinou a nádhernou přírodou Palo Alta, naplněný společnou láskou, ale stejně jako my museli čelit nevyhnutelnému v podobě smrti. Společně psali o intimitě, lásce a zármutku.

Když Marilyn odešla, Irvin i jejich děti společně oslavili její život a v závěrečné části knihy Irvin velmi upřímně píše o věcech, které přišly s čerstvým vdovstvím. O touze po intimitě, která se s Marilyiným odchodem vytratila, o tom, jaké to je být po tak dlouhých společných letech sám, o vděčnosti za to, co spolu se svou milovanou ženou prožil.

O tom, že smysl života není v našich úspěších, v naplnění někdy nereálných představ, ale v hlubokých vztazích, které společně pěstujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy, Irvin D. Yalom, Marilyn Yalom
Hmotnost: 0.415 kg
Autor: Irvin D. Yalom, Marilyn Yalom
Rok vydání: 2022
Číslo vydání: 1
Vazba: Váz.
Počet stran: 216
EAN: 9788026218838

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: