Soška Panny Marie (475 pryskyřice)

475 Kč 392,56 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Dotkni se něhy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neobvyklá soška Panny Marie určená k tomu, aby ji bylo možné uchopit a vnímat nejen očima, ale i rukama. Vymodeloval ji italský umělec Guido Dettoni della Grazia (*1946). Stálá výstava reprodukcí díla z různých druhů dřeva i kamene se nachází v Assisi. Jedna z reprodukcí vytvořená z polodrahokamu lapis lazuli je ve speciálním sloupu Alfa-Omega z kovu, kamene a skla vystavena v chóru kostela Panny Marie Sněžné v Praze. 

Bílá pryskyřice, délka 8 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Hmotnost: 0.01 kg
EAN: 1
Výrobce: Guido Dettoni della Grazia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

5
FB Avatar autora | 27.6.2024
Ano moc. Děkuji. FB
5
BL Avatar autora | 15.5.2024
Vedel som čo chcem a prečo nesklamal som sa . Produkt odporúčam je príjemný na dotyk ..medituje sa a modli sa snim príjemné.. veľkosť nenápadná neprovokuje okolie..vo vačku netlačí.. odporúčam aj do chlapských rúk..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

S ohledem na předsváteční zatížení poštovních služeb Vám můžeme garantovat včasné dodání objednávek (vánočních dárků) přijatých do 14. prosince 2025.

Po tomto datu již nemůžeme zaručit jejich dodání do Vánoc, ačkoli se budeme ze všech sil snažit vyřídit i tyto objednávky co nejdříve.

Pokud u nás nenakupujete jen v e-shopu, ale chcete se za námi zastavit i v kamenném knihkupectví – rády vás uvítáme v naší rozšířené adventní prodejní době.

Ve všední dny platí běžná otevírací doba od 9 do 18 h., a v sobotu od 9 do 13 h.
V sobotu (6.,13. a 20. prosince) máme otevřeno od 9 do 17 h.
V neděli (7., 14. a 21. prosince) od 10 do 12:30 h.

Vaše Paulínky.