Radost, to je kumšt!

239 Kč –15 %
Radost, to je kumšt!
239 Kč –15 % 203 Kč 203 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kniha je nejen pojednáním o radosti, ale i návodem, jak z této radosti žít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka už pár desetiletí „sbírá z popela“ zástupy životních ztroskotanců. Její návod, jak žít z radosti Vzkříšeného, je zároveň prostý i velmi náročný: Vzít evangelium vážně, začít žít jako Kristův učedník. 

„Před více než dvaceti lety jsem začala v noci chodit do ulic. Vedla mě k tomu prostá touha – podělit s těmi zoufalými mladými lidmi o to, co změnilo můj život. Chtěla jsem sdílet svůj objev s těmi, kdo hledají laciné štěstí v umělých rájích tohoto světa, až se propadají do spárů pekla, které jim drásá duši. Toužila jsem jim sdělit, že je možné žít v trvalé radosti a že plná radost, již dává Kristus, obstojí i v těch nejhorších životních zkouškách.“
(z úvodu autorky)

Kdo už pro sebe objevil knihu Boží průlom v římském podsvětí, je mu jasné, že od Chiary Amirante nelze čekat sladkobolné zbožné řeči, a to ani na téma křesťanské radosti. Sama autorka neměla a nemá na růžích ustláno a už pár desetiletí doslova „sbírá z popela“ zástupy životních ztroskotanců. Její návod, jak žít radost, která je darem Vzkříšeného, už prošel nejednou zatěžkávací zkouškou. Je zároveň prostý i velmi náročný: Vzít evangelium vážně, začít žít doopravdy jako Kristův učedník.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní rozvoj, Chiara Amirante
Hmotnost: 0.18 kg
Autor: Chiara Amirante
Rok vydání: 2021
Edice: Cesty spirituality
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 176
Rozměry: 115 x 175
EAN: 9788074504150

Z pořadu Vezmi a čti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: