S Komenským do komiksu

Neohodnoceno
Značka: Portál
379 Kč –8 %
S Komenským do komiksu
379 Kč –8 % 348,68 Kč 316,99 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Únikovka s Amosem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na únikovou hru se Filipa těšila. Vybrala si ji na oslavu narozenin a ten nápad spolužáky nadchnul. Dokonce i Vavřinec, řečený Vávra, pozvání přijal. Nejsou ve třídě kdovíjaká parta. Ani učitelé u nich neučí rádi.
Filipa předem nezkoumala, proč se hra jmenuje „Cesta z labyrintu“. Vlastně jí bylo jedno, jakou únikovku si zahrají, pro všechny to byla premiéra. Dostat se z lodní kajuty ještě šlo, ale další místnosti jsou těžší a těžší, a ne každá nápověda jim pomáhá. Hráči mají podezření, že se hra chová jako živá. Nebo se do ní tak zabrali?
Postupně parta zjišťuje, že kromě nalezení klíčů se jim s každou místností otevírají průhledy do života podivného muže v černém, který snad nikdy nespí a neustále má hlavu plnou plánů. Největší hádankou, jejíž rozluštění je klíčem k cestě ven, je totiž sám Jan Amos Komenský. Uniknou z jeho labyrintu?
Příběh Filipy a jejích spolužáků se odehrává během jediného dne stráveného únikovou hrou. Pátrání v jednotlivých místnostech však není završeno jen vyřešením hádanky a nalezením klíče, ale také komiksovým příběhem ze života Jana Amose Komenského.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova a pedagogika
Autor: Klára Smolíková
Rok vydání: 2020
Číslo vydání: 1
Vazba: Váz.
Počet stran: 144
EAN: 9788026216568

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: