Naděje na konci cesty Další příběhy hospice Duha

159 Kč –10 %
Naděje na konci cesty  Další příběhy hospice Duha
159 Kč –10 % 143 Kč 143 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Volné pokračování knihy Hospic – Příběh naplněné naděje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha volně navazuje na autorčinu prvotinu s názvem Hospic – Příběh naplněné naděje. K té napsal výstižnou předmluvu kardinál Miloslav Vlk. Další už bohužel nenapíše, protože zemřel, ale jeho výslovné přání „ve své druhé knize napiš: doprovázela jsem kardinála“ mu zde autorka plní. Na jeho radu v ní také pouští ke slovu několik svých následovníků. Jejich osobní svědectví potvrzují, že se pan kardinál nemýlil. Prorocky rozpoznal, že se v malém podhorském městečku Hořicích líhne velké Boží dílo. Nazýval ho „evangelizace službou“.

Jana Sieberová věrně kráčí ve šlépějích své učitelky a křestní kmotry, Marie Svatošové. Stejně jako ona objíždí republiku, neúnavně přednáší, hoří a zapaluje, rozsévá semínka, zalévá je modlitbou, vírou jim pomáhá klíčit, růst a zrát. Z inspirace hořické Duhy už vzniklo v našich zemích více než dvacet domácích hospiců. Jsou solidární, navzájem si pomáhají a povzbuzují se. Není to jen dílo lidské, ale Boží.

V předchozí knize se čtenář dozvěděl něco o zázracích v duších jejich pacientů, zde se dočte i o zázracích v duších těch, kdo povolání ke službě umírajícím zaslechli a odpovídají na něj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozhovory a svědectví, Jana Sieberová
Hmotnost: 0.195 kg
Autor: Jana Sieberová
Rok vydání: 2018
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 192
Rozměry: 110 x 165
EAN: 9788075535313
ISBN: 978-80-7553-531-3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: