Moudrost raného dětství

289 Kč –10 %
Moudrost raného dětství
289 Kč –10 % 260,10 Kč 260,10 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Praktická kniha pro rodiče nejmenších dětí, kteří v ní naleznou řadu konkrétních podnětů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kniha přichází na trh jako cenná a praktická pomůcka pro moderní rodiče, kteří po dobách „racionálního“ rodičovství minulých desetiletí opět dopřávají sluchu hlasu svého srdce a objevují v sobě netušené a leckdy skryté možnosti intuitivního rodičovství vycházejícího z přirozené empatie pro malé dítě. Je to rodičovství, které se citlivě nechá vést potřebami dítěte už od nejčasnějšího dětství a jejich projevy a má plnou důvěru nejen ve vlastní schopnosti, ale i v kompetenci dítěte být aktivním partnerem v onom od samého počátku se rozvíjejícím „andělském kruhu“ vzájemných podnětů a odpovědí, z nichž se během prvních měsíců života postupně vytváří jedinečný vztah mezi dítětem a jeho klíčovou pečující osobou – bezpečné přilnutí. Kniha je praktickou pomocí při tom, jak můžeme jako rodiče u sebe i u dítěte aktivovat „zrcadlící neurony“, jejichž činnost je předpokladem vzájemnosti.

Rodiče nejmenších dětí tu najdou řadu konkrétních podnětů a poukazů, jak tento nejcennější vklad do procesu probouzení lidství u svého dítěte uvádět v život.

Srozumitelně napsaná, čtivě přeložená a poprvé českému čtenáři zpřístupněná kniha nalezne plným právem nepřehlédnutelné místo v rodičovské knihovničce.

 vaz. brož., 296 str.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova a pedagogika, Aletha Solterová
Hmotnost: 0.359 kg
Autor: Aletha Solterová
Rok vydání: 2016
EAN: 9788073876951
ISBN: 978-80-7387-695-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: