Syn Hamásu Napínavý příběh o teroru, zradě, politických intrikách, a neuvěřitelných životních rozhodnutích

379 Kč –10 %
Syn Hamásu Paulínky
379 Kč –10 % 341 Kč 341 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Napíný životní příběh Mosaba, syna zakladatele teroristické organizace Hamás. Jeho náhodné setkání s jedním britským turistou nastartovalo období šestiletého hledání, jež ohrozilo Hamás, členy jeho rodiny i jeho vlastní život. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před několika lety obletěl světová média příběh, kterému bylo těžké uvěřit. Syn zakladatele teroristické organizace byl zároveň izraelským agentem, který se snažil zabránit teroristickým útokům. Pomáhal odhalovat jak atentátníky, tak především ty, kteří bomby vyráběli. Tento muž vystoupil ze stínu utajení, aby svůj příběh vyprávěl osobně. Příběh člověka, který se naučil díky Ježíši Kristu milovat své nepřátele. Příběh člověka, který chtěl zastavit teror. Jeho jméno je Mosab Hasan Júsuf.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svědectví
Hmotnost: 0.375 kg
Autor: Mosab Hasan Júsuf
Rok vydání: 2018
Vazba: brož
Počet stran: 300
ISBN: 978-80-905418-7-0
EAN: 9788090541870
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 14.12.2023
Zvláště nyní, kdy hoří s velkou silou konflikt v Gaze, je autobiografie Mosaba velmi silné svědectví o Boží přítomnosti nejen v jeho životě. Je to svědectví i o tom, že Bůh, pokud jej opravdu hledáme, tak jej nalezneme i ve velmi nepříznivých podmínkách a můžeme se jím nechat vést. Mosab mě tak oslovil svou cestou k Ježíši, svou pokorou, statečností a nesmírně silnou vůlí. Zároveň přináší vhled do tamějších poměrů, ve kterých vyrůstal, což je pro mnohé z nás další kamínek do mozaiky pochopení nelehké situace ve zmíněné oblasti. Knihu doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: