Rande na osm způsobů Jak prohloubit vaše partnerství

Novinka
Značka: Portál
359 Kč –10 %
Rande na osm způsobů Paulínky
359 Kč –10 % 323,10 Kč 323,10 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Titul Rande na osm způsobů vám ukáže, jak vést partnerské rozhovory, které vedou k důvěrnosti, vnímavosti a k hlubokému vzájemnému porozumění. Cílem rozhovorů je odvážně sdílet pocity a potřeby, projevit si respekt a prohloubit lásku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáte výzkumy amerického psychologa Johna Gottmana, který tvrdí, že poté, co bude 15 minut sledovat rozhovor mezi vámi a vaším partnerem, s více než devadesátiprocentní pravděpodobností odhadne, jestli spolu budete i za deset let?
Gottman s kolegy připravil praktický doplněk ke své slavné knize Sedm principů spokojeného manželství. Ať už jste se svým partnerem pár dní, nebo několik desetiletí, můžete si společně domluvit osm schůzek a popovídat si na témata důvěra, konflikty, sex, peníze, rodina, dobrodružství, růst a spiritualita, životní sny. Cílem je odvážně sdílet pocity a potřeby, projevit si respekt, více porozumět jeden druhému a prohloubit lásku. Autoři na základě více než čtyřicetiletého výzkumu pomáhají čtenářům s přípravou rozhovorů, nabízejí dotazníky, tematické okruhy i seznamy otevřených otázek a radí, jak řešit typické obtíže při jakémkoli z těchto setkání. Knihu využijí partnerské dvojice i odborníci, kteří provozují párovou terapii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné a jiné vztahy
Hmotnost: 0.26 kg
Autor: Gottman John, Schwartz Gottman Julie
Rok vydání: 2024
Vazba: brož
Počet stran: 224
ISBN: 978-80-262-2129-6
EAN: 9788026221296

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: