Poutní místa Česka I Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

499 Kč –10 %
Poutní místa Česka I  Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
499 Kč –10 % 449 Kč 449 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Knižní průvodce Poutní místa Česka I. je celobarevnou publikací s celkem 50 poutními místy ze šesti krajů ČR. Každé heslo doprovází aktuální fotografie exteriéru i interiéru příslušného poutního místa; v textu se dozvíte zakladatelskou legendu, stručnou historii poutního místa a chybět nebude ani popis současného stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První ze tří svazků knižního průvodce Poutní místa Česka představuje celkem 50 lokalit ze šesti krajů naší vlasti (Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha). U každého poutního místa je uvedena jeho zakladatelská legenda, stručná historie a nechybí ani popis jeho současného stavu a vybavení (koncipovaný jako prohlídka dané památky). Text vždy doprovázejí nejen aktuální fotografie exteriéru, ale také unikátní záběry z interiéru příslušné svatyně. Autor, vzděláním církevní historik, v knize popsal a vysvětlil i místní zajímavosti a kuriozity, které návštěvník bez odborného vzdělání běžně nezjistí či sám nerozpozná. Takto pojatý průvodce na našem knižním trhu dosud zcela chyběl.
Publikace Poutní místa Česka se dozajista stane nepostradatelným průvodcem nejen pro poutníky, ale také pro všechny milovníky historie, obdivovatele církevních památek a zájemce o duchovní život našich předků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dějiny církve
Hmotnost: 0.639 kg
Autor: Bařinka Michal
Rok vydání: 2023
Vazba: brož
Počet stran: 288
ISBN: 978-80-11-04269-1
EAN: 9788011042691

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: