Ježíši - proč?! My děti na křížové cestě

169 Kč –10 %
Jžíši Proč Paulínky
169 Kč –10 % 152 Kč 152 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tak trochu jiná křížová cesta pro děti, které se snaží přiblížit tajemství Velikonoc připomínkou Ježíšovy poslední cesty. Děti v ní najdou volné místo pro osobní modlitbu i pro dotvoření vlastního obrázku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byli jste už na křížové cestě? Prohlíželi jste si jednotlivé obrazy a viděli jste, jak Ježíše odsoudili? Jak na něj naložili kříž, trápili ho, posmívali se mu, až umřel na kříži, byl pochován a vstal z mrtvých?
A všimli jste si, že na těch obrazech není jediné dítě? Že by tam žádné nebylo? To není možné.
Dětí běhalo za Ježíšem spousta. Kristovi žáci je od svého Učitele odháněli. Marně. Děti byly Kristu blízko – možná blíž než dospělí. Dospělí je přehlíželi, ale ony všechno viděly.

Pojďte a vydejte se i vy po Ježíšových stopách s dětmi, které byly na křížové cestě s ním! Tak trochu jinou křížovou cestu si můžou přečíst děti samy nebo s rodiči. Své využití najde také ve společenstvích, v hodinách náboženství a ve skupinách, které se snaží přiblížit tajemství Velikonoc připomínkou Ježíšovy poslední cesty. Děti v ní najdou volné místo pro osobní modlitbu i pro dotvoření vlastního obrázku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti a mládež
Hmotnost: 0.18 kg
Autor: Ruciński Tadeusz
Věk čtenáře: od 6 let
Rok vydání: 2023
Vazba: brož
Počet stran: 40
ISBN: 978-80-7566-432-7
EAN: 9788075664327

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: