Co mě výcvik zvířat naučil o životě, lásce a manželství

299 Kč –10 %
Co mě výcvik zvířat naučil o životě, lásce a manželství
299 Kč –10 % 269 Kč 269 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Americká novinářka rozpracovala v knize své poznatky o behaviorálních technikách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při přípravě jedné své knihy autorka strávila nějaký čas ve škole pro trenéry zvířat. Zatímco pozorovala studenty, jak cvičí paviány, emu, gepardy a další tvory, osvojila si pár technik, jež se ukázaly jako efektivní i v případě poněkud vyspělejšího zvířete – jejího manžela Scotta.

Poté o tom v The New York Times zveřejnila článek, který se na internetu stal nejsledovanějším a nejsdílenějším článkem Timesů v roce 2006. Tento úspěch Amy Sutherlandovou přiměl, aby své poznatky o behaviorálních technikách uplatňovaných u zvířat i lidí rozpracovala v knize. Ta je něčím na pomezí vzpomínek, rádce a příručky o zvířecí psychologii. Díky autorčinu originálnímu a zábavnému pojetí se dozvíme například to, proč odměna funguje lépe než trest nebo co je metoda minimálního posílení. Případně prostě získáme tipy, jak se účinně vypořádat s iritujícím chováním našich blízkých.

Amy Sutherland je známá americká novinářka, která žije v Bostonu a v Portlandu v americkém státě Maine s manželem Scottem a fenkou Penny Jane.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychologie a vztahy, Amy Sutherland
Hmotnost: 0.227 kg
Autor: Amy Sutherland
Rok vydání: 2020
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
EAN: 9788026216322

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: