Pane, obnov své zázraky

389 Kč –10 %
Pane, obnov své zázraky
389 Kč –10 % 350 Kč 350 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Charismata včera a dnes

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Pane, obnov v naší době své zázraky jako o nových Letnicích,“ modlil se papež Jan XXIII. před 2. vatikánským koncilem a k této modlitbě zval i celou církev. Vybízel také biskupy, aby se na rokování připravili četbou Skutků apoštolů. Ježíšovi učedníci totiž v nesnadných dobách prosili podobně: „Pane, … dej svým služebníkům, aby s odvahou a odhodlaně mluvili tvé slovo; a vztahuj svou ruku k uzdravování, čiň znamení a zázraky skrze jméno svého svatého služebníka Ježíše“ (Sk 4,29–30).
Damian Stayne hojně čerpá z Písma i z církevní tradice, brzy však zjistíme, že není jen teoretik. Bůh ho obdařil mnoha charismaty a také darem probouzet je k životu u druhých; tomu se věnuje se svou komunitou Cor et Lumen Christi už více než třicet let. Jeho výklad je plný svědectví a příkladů
ze života, jak Bůh mocně působí i v dnešní době, aby lidi přitáhl k sobě. Zjistíme, že horlivě toužit po duchovních darech nemusí být projevem senzacechtivosti, nýbrž lásky k bližnímu – k zástupům bloudících a hledajících kolem nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Život z víry, Damian Stayne
Hmotnost: 0.325 kg
Autor: Damian Stayne
Rok vydání: 2022
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 304
EAN: 9788072972333
ISBN: 978-80-7297-233-3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: