Cesta chvály a uctívání Důvěra, odevzdání, víra a přijetí

159 Kč –10 %
Cesta chvály a uctívání  Důvěra, odevzdání, víra a přijetí
159 Kč –10 % 143 Kč 143 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Propojení zkušenosti muzikanta s autorovou duchovní zkušeností i solidním teologickým ukotvením v inspirující knize o chválách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor spojuje praktickou zkušenost muzikanta s duchovní zkušeností i solidním teologickým ukotvením a přináší cenné rady pro všechny, kdo se zajímají o modlitbu chval a uctívání jako o cestu k Bohu.

Vysvětluje, co je podstatou tohoto způsobu modlitby i jak postoj chvály před Bohem souvisí s naším životem a jak ho do něj vnášet. Přestože jde o fenomén spojený s charismatickou obnovou a autor sám z tohoto prostředí vychází, jde ve svém chápání modlitby chval za užívanou formu a překračuje ji. Přibližuje tak podstatu modlitby chval a uctívání také těm, kteří mají blíže k jiným stylům, a dotýká se toho, co je všem modlitebním přístupům společné.

Svěží text prokládaný osobními zážitky a zkušenostmi, a především upřímnou vírou, bude inspirací i praktickým přínosem jak těm, kdo se o worship a modlitbu chval teprve začali zajímat, tak i těm, kdo je již pravidelně navštěvují nebo vedou.

Doplňkové parametry

Kategorie: O modlitbě, Rónán Johnston
Hmotnost: 0.154 kg
Autor: Rónán Johnston
Rok vydání: 2017
Číslo vydání: 1
Vazba: Brož.
Počet stran: 146
EAN: 9788075530691
ISBN: 978-80-7553-069-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: