Zasvěcení Otevírání bran našeho vnitřního města

348 Kč –10 %
Zasvěcení Paulínky
348 Kč –10 % 313 Kč 313 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kniha Zasvěcení se věnuje problematice zasvěcování, jehož význam pro duševní (duchovní) zrání jedince je v dnešní době značně nedoceněný, ne-li ztracený.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Annick de Souzenelle toto téma zpracovává v celkovém kontextu ontologického poslání člověka dokončit v sobě Velké Dílo božského Tvůrce. Východiskem její interpretace je kniha Genesis, jejíž příběh nabízí symbolický výklad lidské duchovní evoluce, poznání jejích úskalí, pádů a možností nápravy. Autorka naznačuje cestu k vědomému přijetí a zpracování oněch energií, které nazývá „vnitřními zvířaty“, která žijí ve stínu našeho nevědomí a jeho prostřednictvím nás skrytě ovládají.


Autor druhé části – Pierre-Yves Albrecht – pojednává problematiku zasvěcování v širokém kontextu historických proměn vnitřního světa člověka, jeho duchovního vývoje a možností transformace. Navazuje tak na pojednání Annick de Souzenelle v první části knihy, která je nakonec v třetí části završena syntézou jejich poznatků ve formě dialogu obou autorů doplněného o řadu praktických zkušeností.
Vychází jako společné vydání s nakladatelstvím Malvern.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spiritualita
Hmotnost: 0.315 kg
Autor: Souzenelle Annick de, Albrecht Pierre-Yves
Rok vydání: 2024
Vazba: brož
Počet stran: 228
ISBN: 978-80-7364-166-5
EAN: 9788073641665

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: