Postranní panel

Předběžná objednávka velkého diáře 2016

1. Liturgický kalendář 2016Liturgický kalendář

Liturgický kalendář 2016, cena 48 Kč

Praktické vydání na cesty nebo k vložení do velkých pracovních diářů či vašich biblí. Každá stránka obsahuje jeden týden. Dny jsou barevně odlišeny podle liturgického období. Obsahuje modlitby na přímluvy evangelistů a vysvětlení jejich symbolů a také popis metody lectio divina. Nechybí ani další informace, na které jste zvyklí z předešlých diářů.

Brož., 64 str.

Liturgický kalendář - ukázka stránky
Liturgický kalendář na rok 2016 - ukázka stránky

2. Kapesní diář na rok 2016Kapesní diář

Kapesní diář na rok 2016, cena 88 Kč

Ke každému dni je uveden církevní a občanský svátek, odkaz na denní modlitbu církve a na liturgické texty, antifona k žalmu. Jedna dvojstrana zahrnuje jeden týden s místem na poznámky u každého dne. Nechybí odpovědi k žalmům. Do jednotlivých liturgických období roku vás uvedou myšlenky papeže Františka.

Brož., s plastovými deskami, 144 str., desky v barvě modré a bordó.

Kapesní diář - ukázka stránky
Kapesní diář na rok 2016 - ukázka stránky

3. Velký diář na rok 2016Velký diář

Velký diář na rok 2016, cena 200 Kč

Diář formátu A5 v pevné vazbě s obálkou modré či zelené barvy se zlatou ražbou. Ke každému dni je uveden církevní a občanský svátek, odkaz na denní modlitbu církve a na liturgické texty, antifona k žalmu a myšlenka na den. Na začátku každého měsíce jsou uvedeny úmysly apoštolátu modlitby. Diář obsahuje také dostatečný prostor pro adresy a poznámky, přehledný měsíční kalendář let 2016 a 2017 a další praktické informace.

Letos je na každý den vybrána myšlenka od papeže Františka.

Pevná vazba, 408 str.

Velký diář - ukázka stránky
Velký diář na rok 2016 - ukázka stránky

 


 

Předběžná objednávka

Odesláním objednávky do 31. srpna 2015 získáte slevu 15 %.

"Malé" diáře jsou již nyní k dispozici. Pokud nepospícháte, objednejte si je společně s velkým diářem a zašleme vám je společně.

 
 
Nahoru