22.07.2014, kategorie: Titulní stránka

Z cest

Z cest

Pro letošek končí naše "výjezdy" na různé poutě a setkání. Před námi je jiná cesta (o tom až později). Ohlédněme se tedy za tím, co přinesly první červencové dny...

Tak jako už po několik let i letos jsme se zúčastnily velehradských Dnů dobré vůle a brněnské Katolické charismatické konference. Na tyto události nepřijíždíme jen s knižní nabídkou, ale především s touhou osobně se setkat se čtenáři. A to se rok od roku daří čím dál více. Značka „Paulínky“ po 20 letech působení sester v ČR získala své jméno a stala se zárukou obsahu i kvalitního zpracování. (Víme, že počáteční nasazení neodpovídalo dostatečné kvalitě a děkujeme za vytrvalost a trpělivost s námi.)  Letos s námi jezdil i pan papež (tedy jeho maketa). Bylo milé slyšet reakce lidí a nabídnout jim případně nějakou z jeho knih, aby papeže Františka poznali nejen z médií, ale takového, jaký ve skutečnosti opravdu je.

U našeho stánku se snažíme nejen dobře poradit při výběru knih a filmů, ale také naslouchat všemu, co nám návštěvníci sdělují, ať už jde o nějaké postřehy pro nakladatelství anebo o úmysly k modlitbě. Vážíme si vaší důvěry!

Letos děkujeme všem, kteří od našeho stánku odcházeli nejen s knihami, ale ochotně přijali naši žádost a vzali s sebou do svých farností i několik katalogů. Tam, kam samy nedosáhneme, se dostáváme skrze „spolupracovníky“. Vždyť tomu tak bylo už v časech sv. apoštola Pavla!

A ještě o jednu radost se s vámi chceme podělit: v Brně jsme se poprvé setkaly s první českou (zatím jen novickou) anunciatinkou. Je členkou Paulínské rodiny a žije jako zasvěcená ve světě v Institutu Zvěstování Panně Marii (zkráceně se členky označují jako anunciatinky = zvěstovatelky). Eva Maria působí v TV NOE, sdílí tedy i paulínské charisma. Jak krásné je tvořit jednu rodinu a podílet se na hlásání evangelia skrze různá obdarování a povolání!

 

Fotogalerie Fotogalerie

Fotogalerie Velehrad a KaCHaKo
Velehrad a KaCHaKo

16.07.2014

Počet fotek ve fotogalerii: 8

Fotogalerie Zobrazit fotky Velehrad a KaCHaKo

 
Nahoru