05.12.2016, kategorie: Titulní stránka

Setkání s pastýři

Setkání s pastýři
očima pedagožky a maminky

Potěšila nás krátká recenze na adventní knížku pro děti s názvem Setkání s pastýři, která vyšla v prosincovém čísle Nového města. Máte doma malé děti? Zkuste se s nimi tedy i vy vypravit do doby Ježíšovy...

***

Setkání s pastýři očima pedagožky a maminky

Tento pohádkový příběh vás seznámí se třemi sourozenci, kteří se při svém výletu dostanou do doby dávno minulé, mezi pastýře ovcí. Nebudu zde do detailů děj knihy vyprávět, protože bych pak případné čtenáře ochudila o moment překvapení.

Jediné, co mohu říci, je, že kniha je velmi čtivá a útlá, takže není problém přečíst příběh doslova jedním dechem. Knížka určitě zaujme mladší školáky, ale radost udělá i čtenářům starším. A vzhledem k pěkným ilustracím bude určitě zajímavá i pro předškoláky.

Kniha Setkání s pastýři se mimořádně hodí do předvánoční doby; je to příběh sice pohádkový, ale s hlubokým teologickým poselstvím. Myslím, že by kniha měla najít své místo při rodinném čtení v období adventu.

Alžběta Jantová, speciální pedagožka, matka dvou dětí

***

Článek vyšel v časopise Nové město v jeho prosincovém čísle. Děkujeme jeho redakci za svolení k jeho převzetí. Více informací o tomto měsíčníku naleznete na jeho webových stránkách: http://www.novemesto.cz/.

 
 
Nahoru