27.12.2021, kategorie: Titulní stránka

Sestry z Naděje očima nejpovolanějších

Sestry z Naděje očima nejpovolanějších
Romantika i vraždy!

 Anička

Na sérii knih Sestry z Naděje jsem narazila v době, kdy už byly první dva díly vydané. Oba jsem přečetla téměř na jeden zátah. Zbývající díly jsem potom kvůli škole četla mnohem déle.
Jak na to teď vzpomínám, vybavuje se mi scéna, kdy Emílie nalezne dopisy, a tím vlastně celý příběh začíná… Nejvíce mě zaujal druhý díl, protože se v něm řešila vražda a mě věci, které se týkají kriminalistiky, vždycky moc bavily.
Na knihách se mi také líbilo proplétání dějových linií. Bylo zajímavé pohybovat se v minulosti a zároveň sledovat, co se děje v přítomnosti.
Knihy bych doporučila klidně i nevěřící čtenářce, která má ráda romantiku a dobrodružství. Jen by se musela trošku prokousat začátkem…

Viktorie

Všechny čtyři díly o sestrách ze zámku Naděje jsem přečetla najednou a téměř bez přestávek (občas jsem nemohla kvůli učení). Nejrychleji jsem přelouskala poslední díl, protože jsem byla napjatá, jak celý příběh skončí, a také mi připadal nejvíc dobrodružný.
Na knihách se mi líbilo, jak se vzájemně proplétá minulost a budoucnost a pak ještě romantické scény. Romantiku mám totiž moc ráda.
Myslím si, že se knížky hodí spíš pro věřící čtenářky, nevěřící by některým věcem asi nerozuměly.

Čtyřdílnou sérii Sestry z Naděje Vám stále ještě nabízíme za zvýhodněnou cenu v rámci akce 3+1, která platí v našem kamenné knihkupectví a na e-shopu.

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies