29.12.2013, kategorie: Titulní stránka

Podepsána autorka

Podepsána autorka
knihy PODEPSÁNA CHARLOTTE

Napsala nám autorka knihy Podepsána Charlotte. Inspirovala se skutečnou událostí? Na co se mohou čtenářky v dalším díle těšit? A na závěr si poslechněte 20 minut audio nahrávky knihy...

Milé sestry, děkuji za rozhodnutí vydat mou knihu ve Vaší krásné zemi. Doufám, že dojme srdce mladých českých čtenářek. 
Má kniha se velmi volně inspiruje životem slečny de Lamourousové, která žila v Bordeaux za Velké francouzské revoluce. Rozhodla se stát vyzvědačkou, aby mohla zachraňovat životy kněží. Její příběh mě dojal, a proto jsem ho použila za základ svého románu. Historické téma jsem volila proto, že je naše historie tak bohatá a zaslouží si, aby ji mladí lidé objevovali. Je také nevyčerpatelným zdrojem inspirace. Navíc časový posun umožňuje snadněji přistupovat k některým tématům (například víra byla v minulosti v životě Francouzů daleko přítomnější, než je tomu dnes, bohužel). 
I další díly slibují další dobrodružství. Ve druhém díle čtenářky zjistí, co se stalo se Charlottinou sestrou Elisabeth. Každá kniha je příležitostí k objasnění nového tajemství, k cestování a upevňování vlastní víry. Mé knihy se také zabývají otázkou přátelství, manželství a pravdy. To je široký program! Doufám, že se kniha bude čtenářkám líbit, o čemž, jak doufám, mě budete informovat.

Se srdečným pozdravem Sophie

 


 

 

Fotogalerie Fotogalerie

Fotogalerie Večer s Charlotte
Večer s Charlotte

18.12.2013 17:00

Počet fotek ve fotogalerii: 7

Fotogalerie Zobrazit fotky Večer s Charlotte

 
 
Nahoru