24.05.2013, kategorie: Titulní stránka

Ohlédnutí za Světem knihy

Ohlédnutí za Světem knihy

Před týdnem jsme se zúčastnily 19. mezinárodního knižního festivalu Svět knihy. Bylo to poprvé, co jsme si nešly prohlížet tituly na stáncích ostatních nakladatelství, ale představily jsme se odborné veřejnosti i pestrému spektru návštěvníků s naší vlastní knižní a filmovou produkcí. Všechno pro nás bylo poprvé… Ale ukázalo se, že nejsme již tak neznámé nakladatelství. Takové hodnocení nás potěšilo, ale co nás potěšilo nejvíce, byla „náhodná zastavení“ několika lidí, kteří se nám svěřili se svým hledáním pravdy, někdy i s těžkostmi. Tato setkání obohatila naši „apoštolskou modlitbu“. Rovněž bylo krásné vidět, jak mnozí přijali „Boží smsku“ (tak jsme nazvaly biblické úryvky nabízené každému okolojdoucímu). Leckdo se zastavil, vyptal se na autora, případně chtěl vysvětlit, co přesně ona slova znamenají. Boží slovo se šířilo i po levém křídle výstaviště a vyvažovalo tak nabídku různých new age knih, CD a dalšího sortimentu. 
Děkujeme každému, kdo se u nás zastavil a povzbudil nás v našem apoštolátu i těm, kdo na naši službu během veletrhu pamatovali v modlitbě.
Abychom nezapomněly: při našem přihlašování nám vyšli vstříc organizátoři, ale také nám svou zkušeností z předešlých ročníků pomohli zástupci z jiných křesťanských nakladatelství. Deo gratias a za rok na viděnou!

Svět knihy 2013 v číslech

• počet vystavovatelů 339
• počet stánků 192
• počet registrovaných odborných návštěvníků 750
• počet návštěvníků 36.000

 

 

Fotogalerie Fotogalerie

Fotogalerie Svět knihy (2013)
Svět knihy (2013)

24.05.2013 17:00

Počet fotek ve fotogalerii: 7

Fotogalerie Zobrazit fotky Svět knihy (2013)

 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies