18.11.2021, kategorie: Titulní stránka

Napadlo vás někdy napsat autorovi Vaší oblíbené knihy?

Napadlo vás někdy napsat autorovi Vaší oblíbené knihy?
Radost nad redakční poštou
Štítky: beletrie četba Písma dárkové knížky děti dívky dobro a zlo dobrodružství přátelství smysl života svědectví víry

Napadlo vás někdy napsat autorovi Vaší oblíbené knihy? Jednu školačku ano. A my jsme tak v naší redakci Paulínky mohly s radostí předat následující dopis jedné z našich českých autorek knih pro děti. Určitě poznáte, komu je adresován. Anebo jste ještě nečetli (sami, s Vašimi dětmi, vnuky) Popoupo či Taumura?

Dobrý den,
jmenuji se Anežka. Je mi 9 let a zrovna jsem dočetla Popoupo a Taumura. Popoupo se mi moc líbilo, přečetla jsem ho hned první den a teď ho čteme ještě jednou před spaním. Přijde mi to jako moc dobrý nápad, jak se ta knížka jmenuje, a taky se mi líbí, jak se děti najednou dostaly do hry, kterou si samy vymyslely. Líbilo se mi, že se v té knize objevoval Pastýř.

Taumura jsem začala číst včera, když jsem po vyučování jela do hudebky. Koupila mi ho maminka, aby mi udělala radost. A radost jsem měla velikou! Byla jsem strašně ráda, protože jsem stejně nevěděla, co bych jinak dělala při cestování v MHD. Já čtení miluju.

Včera večer jsem skoro dočetla Taumura. Už mi chybí jen pár stránek. Líbilo se mi, že je to z komunistické doby. Popovídala jsem si o tom pak s maminkou.

Měla bych pár otázek:
Dostal se Taumur v pořádku do zahraničí?
Chytili ho strašáci?
Napíšete druhý díl Taumura?
Napíšete nebo napsala jste nějakou podobnou knihu?

Děkuji za Vaše knížky, jsem za ně moc ráda. Přeji Vám hodně dobrých nápadů. 
Mějte se moc hezky.
Anežka H.

Čtenářka i její maminka souhlasí se zveřejněním svého dopisu, zkrátily jsme pouze její příjmení a malinko opravily pravopis.

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies